Agenci NCIS 7 (17)

Agenci NCIS 7 (17)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Double Identity)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Mark Horowitz
W skrócie:Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa żołnierza zastrzelonego w samochodzie. Agenci odkrywają, że jego śmierć może mieć związek z zaginięciem pewnych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 4 dni
7:50 AXN Spin

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa żołnierza, który został zastrzelony w samochodzie w Rock Creek Park. Agenci odkrywają zaskakujące fakty z życia ofiary. Mężczyzna został uznany przed laty za zaginionego podczas misji w Afganistanie. Przyjął nową tożsamość i się powtórnie ożenił. Jego śmierć może mieć związek z zaginięciem pewnych pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także