Agenci NCIS 7 (1)

Agenci NCIS 7 (1)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Truth or Consequences)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Dennis Smith
W skrócie:Mija kilka miesięcy od wyjazdu Zivy do Izraela. Nikt z zespołu NCIS nie ma żadnych wieści o agentce. Tony, McGee i Abby próbują ustalić jej miejsce pobytu. Wpadają na pewien trop...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 13 października
wczoraj
8:50 AXN Spin

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

Minęło kilka miesięcy od wyjazdu Zivy do Izraela. Od tego czasu nikt z zespołu NCIS nie słyszał żadnych wieści o agentce. Zaniepokojeni Tony, McGee i Abby próbują ustalić jej miejsce pobytu. Wkrótce agenci wpadają na pewien trop i podejmują się ryzykownej misji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także