Agenci NCIS 2: Nieznajoma (5)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 5: Nieznajoma

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Lt. Jane Doe)

serial sensacyjny USA 2004-2005   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Dan Lerner
W skrócie:Zespół prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu i morderstwa niezidentyfikowanej kobiety w mundurze porucznika marynarki wojennej. Ducky znalazł dowód, który łączy tę sprawę z dawnym śledztwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Tym razem zespół prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu i morderstwa, jakich dokonano na niezidentyfikowanej dotąd kobiecie. Wiadomo jedynie, że ubrana była w mundur porucznika marynarki wojennej. Tymczasem Ducky zaczyna dziwnie się zachowywać. Okazuje się, że znalazł on dowód, który łączy tą sprawę ze śledztwem sprzed dziesięciu lat, które od tamtej pory wciąż go prześladuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)