Agenci NCIS 2: List (22)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 22: List

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: SWAK)

serial sensacyjny USA 2005   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Dennis Smith
W skrócie:Detektywi otrzymują list z białym proszkiem. Abby odkrywa, że w przesyłce znalazła się genetycznie zmodyfikowana "zaraza". Gibbs i McGee muszą jak najszybciej dotrzeć do nadawcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Detektywi otrzymują list z białym proszkiem. Ta dziwna przesyłka powoduje, że muszą przejść kwarantannę. Zamknięci w sali przeznaczonej do przeprowadzania sekcji zwłok czekają na wyniki badań dotyczące identyfikacji proszku. Abby odkrywa, że w przesyłce znalazła się genetycznie zmodyfikowana zaraza. Tony i Kate natychmiast zostają przeniesieni do izolatki na oddziale chorób zakaźnych. Tymczasem Gibbs i McGee muszą jak najszybciej dotrzeć do nadawcy listu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także