Absurdy drogowe 7 (9/10)

Absurdy drogowe 7 (9/10)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała obejrzą odnowioną drogę w Łomiankach, której brakuje pewnego fragmentu. W Krakowie zobaczą parking z zakazem parkowania i parkomatem jednocześnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmej serii programu widzowie zobaczą między innymi zadziwiająco wąski chodnik czy niepotrzebne rondo za prawie 30 milionów złotych. Kamil i Krzysztof pokażą też przejście dla pieszych wytyczone na wjeździe pod blok i wysepkę, która wymusza jazdę pod prąd.

Kamil Jaśkowski i Krzysiek Ruszała obejrzą odnowioną drogę w Łomiankach, której brakuje pewnego fragmentu. W Bochotnicy zobaczą wybetonowany i oznakowany wąwóz, w Krasnymstawie - podjazd dla niepełnosprawnym na płaskim chodniku, a w Krakowie - parking z zakazem parkowania i parkomatem jednocześnie. Pod Wrocławiem Kamil i Krzysiek zaparkują w miejscu, gdzie latarnie świecą na pole, a w samym Wrocławiu zbadają zamieszanie wokół ścieżek rowerowych na ulicy Kamiennej. W Wielkich Drogach widzowie zobaczą znak, sugerujący ruch rowerowy po przejściu dla pieszych, którego nie ma, a w Radoszycach most, na którym od pięciu lat nie świecą latarnie.

Zobacz także