Abby i Brittany - krok w dorosłość (2)

Abby i Brittany - krok w dorosłość (2)

(Abby and Brittany: College and Beyond: Spring Break Here We Come)

reality show USA 2012   od 12 lat
W skrócie:Abby i Brittany wybierają się na wycieczkę do Teksasu. Robią zakupy i odpoczywają nad basenem. Nie mogą jednak zapomnieć, że wkrótce czeka je pierwsza rozmowa o pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterki programu to dwie pełne życia, wesołe i towarzyskie dziewczęta, które wkrótce ukończą 22 lata i uzyskają dyplom college'u. Abby i Brittany Hensel są bliźniaczkami syjamskimi, co sprawia, że mają podwójną energię i zabawę. Ich życie stanowi niezwykły przykład pracy zespołowej i kompromisów, ponieważ mieszkające w jednym ciele siostry różnią się pod wieloma względami. Są u progu wielkiej przygody - po ukończeniu studiów zamierzają podróżować po Europie i znaleźć pracę w szkole. Tak jak ich przyjaciele i rówieśnicy, Abby i Brittany będą musiały wkroczyć w dorosłość, z jej wyzwaniami i odpowiedzialnością. Towarzyszymy im w tym trudnym, a zarazem ekscytującym okresie ich życia.

W czasie ferii wiosennych Abby i Brittany wyjeżdżają do Teksasu odwiedzić przyjaciela rodziny. Podróżują z mamą i współlokatorką Kaylą. Razem idą na zakupy i do kosmetyczki, jeżdżą rowerami i spędzają czas nad basenem. Czas mija im na zabawie i korzystaniu ze słońca. Bliźniaczki muszą jednak oderwać się od przyjemności, by przygotować się do swojej pierwszej rozmowy o pracę. Przekonamy się, czy to wyzwanie będzie dla nich bardzo stresujące.