9. miesiąc (3)

9. miesiąc (3)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Edward nie może uwierzyć w zapewnienia Krzysztofa, że marzy o dziecku i to Andżelika go porzuciła. Mężczyzna chce doprowadzić do konfrontacji córki z Krzysztofem, ale mieszkanie Andżeliki jest puste.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poruszające, pełne emocji i dramatycznych zwrotów akcji historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka. Dla niektórych to najpiękniejsza chwila w życiu. Dla innych fakt, którego nigdy nie planowali, napawający ich przerażeniem. Dla wszystkich to wielka zmiana, na jaką w rzeczywistości nikt nie jest do końca przygotowany.

W tym odcinku

Edward ciągle nie może uwierzyć w zapewnienia Krzysztofa, że marzy o dziecku i to Andżelika go porzuciła. Mężczyzna chce doprowadzić do konfrontacji córki z Krzysztofem, jednak mieszkanie Andżeliki jest puste. Od Beaty Krzysztof dowiaduje się co się stało. Widzowie poznają także Majkę i Marcela. Dziewczyna miała 19 lat, gdy definitywnie zerwała kontakt z rodzicami. Niedługo później poznała Marcela, czarującego muzyka i zaszła z nim w ciążę. Obydwoje cieszą się, że zostaną rodzicami. Problem stanowią jednak liczne nałogi Marcela i jego niechęć do wzięcia odpowiedzialności za rodzinę.