9. miesiąc (10)

9. miesiąc (10)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Julia, która zaszła w ciążę w wyniku gwałtu, próbowała popełnić samobójstwo. Teraz pomaga jej psychoterapia. Za miesiąć ma przyjść na świat dziecko Marzeny i Gracjana. Mimo to para chce się rozwieść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poruszające, pełne emocji i dramatycznych zwrotów akcji historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka. Dla niektórych to najpiękniejsza chwila w życiu. Dla innych fakt, którego nigdy nie planowali, napawający ich przerażeniem. Dla wszystkich to wielka zmiana, na jaką w rzeczywistości nikt nie jest do końca przygotowany.

W tym odcinku

Psychoterapia po samobójczej próbie pozwala Julii trochę się pozbierać. Jednak dziewczyna nadal nie radzi sobie z myślami o dziecku, które jest owocem gwałtu. Nie najlepiej układają się też jej relacje z matką i chłopakiem. W odcinku także historia Marzeny i Gracjana, którzy wkrótce zamierzają się rozwieść, choć za miesiąc ma przyjść na świat ich dziecko. Rodzice Gracjana spotykają Marzenę w towarzystwie Adriana, z którym kobieta chce ułożyć sobie dalsze życie. Para dochodzi do wniosku, że cała wina za rozpad małżeństwa leży po stronie synowej, która wdała się w romans. Zbulwersowany ojciec Gracjana dostaje zawału.