9-1-1 2: Zakochany Buck (8)

9-1-1 2: Zakochany Buck (8)

7.7/10

(9-1-1 2: Buck, Actually)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
Reżyseria:Varda Bar-Kar
W skrócie:Buck zaczyna ponownie umawiać się na randki, chociaż obawia się, że powróci do dawnych nawyków. Służby ratunkowe interweniują w sprawie kobiety, która zrobi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Buck zaczyna ponownie umawiać się na randki, chociaż obawia się, że powróci do swoich dawnych nawyków. Służby ratunkowe interweniują w sprawie kobiety, która jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, by zwrócić na siebie uwagę męża. Udzielają także pomocy nowożeńcom, biorącym udział w wypadku samochodowym w dniu swojego ślubu oraz parze podczas jej pierwszej randki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)