9-1-1 2: Wesołych świąt (10)

9-1-1 2: Wesołych świąt (10)

7.7/10

(9-1-1 2: Merry Ex-Mas)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
Reżyseria:Bradley Buecker
W skrócie:Ratownicy jadą na miejsce, w którym stracono kontrolę nad świątecznym oświetleniem. Później muszą interweniować w sklepie, w którym ktoś zemdlał. Bobby zastanawia się nad swoją przyszłością z Atheną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Ratownicy otrzymują wezwanie z sąsiedztwa, gdzie spod kontroli wymknęło się świąteczne oświetlenie. Później muszą interweniować w zatłoczonym sklepie z zabawkami, w którym ktoś zemdlał. Bobby zastanawia się nad swoją przyszłością z Atheną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także