9-1-1 2: Pod presją (1)

9-1-1 2: Pod presją (1)

7.7/10

(9-1-1 2: Under Pressure)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
Reżyseria:Gwyneth Horder-Payton
W skrócie:Nadchodzi jeden z najgorętszych dni w roku. Pracownicy służb ratowniczych odczuwają coraz większe napięcie. Są wzywani między innymi do wypadku drogowego z udziałem vana pełnego turystów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Nadchodzi jeden z najgorętszych dni w roku. Pracownicy służb ratowniczych odczuwają coraz większe napięcie, w miarę jak rośnie liczba incydentów. Sa wzywani m.in. do wypadku drogowego z udziałem vana pełnego turystów. Tymczasem Bucka odwiedza jego siostra. Athena podaje w wątpliwość swój związek z Bobbym. W remizie nowo zatrudniony Eddie zagraża szansom Bucka na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej do strażackiego kalendarza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)