9-1-1 2: Nawiedzeni (7)

9-1-1 2: Nawiedzeni (7)

7.7/10

(9-1-1 2: Haunted)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
Reżyseria:Loni Peristere
W skrócie:Podczas Halloween służby ratunkowe spieszą na ratunek uczestnikom zabawy na cmentarzu, nawiedzonej przejażdżki na sianie i upiornej parady. Maddie wydaje się, że odebrała telefon od ducha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Podczas obchodów Halloween, służby ratunkowe spieszą na ratunek uczestnikom zabawy na cmentarzu, nawiedzonej przejażdżki na sianie oraz upiornej, hollywoodzkiej parady. Tymczasem Maddie wydaje się, że odebrała telefon od ducha zaginionego turysty. Hen musi stawić czoła trudnej sytuacji związanej z ojcem, który ją kiedyś porzucił. Eddie kontaktuje się z dawno niewidzianą żoną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)