39 i pół: Profesjonalista (5/13)

39 i pół

sezon 1 odc. 5/13: Profesjonalista

6.8/10
serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Dorota Deląg, Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyseria:Mitja Okorn, Łukasz Palkowski
W skrócie:Darek budzi się u Pauli. Jest w sytuacji bez wyjścia. Kaśka twierdzi, że jest w ciąży, on wątpi w jej prawdomówność. Na dodatek Anka spotkała ich razem przed klubem. Darek jest wściekły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekkoduch Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma dwie pasje - muzykę punk rockową i wyścigi żużlowe. Pół roku przed czterdziestymi urodzinami decyduje radykalnie zmienić swoje życie. Postanawia rozstać się ze swoją dotychczasową partnerką Kaśką (Dorota Deląg) i wrócić do opuszczonej przed laty żony, Anki (Daria Widawska) i syna, Patryka (Alan Andersz). Kolejnym punktem na liście zmian Darka jest znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Jego zamiary nie spotykają się z uznaniem najbliższych. Najbardziej nie przypadają zaś do gustu Tomaszowi (Krzysztof Stelmaszyk), partnerowi Anki. Tymczasem zupełnie nieoczekiwanie życie Darka zmieni się głównie dzięki muzyce...

W tym odcinku

Darek budzi się u Pauli. Czuje, że jest w sytuacji bez wyjścia. Kaśka twierdzi, że jest w ciąży, tymczasem on wątpi w jej prawdomówność. Na dodatek Anka spotkała ich razem przed klubem. Darek jest więc wściekły. O 5 rano jedzie do willi Kaśki, żeby z nią szczerze porozmawiać. Nadal chce odzyskać Ankę. Postanawia, że znajdzie pracę. Zatrudnia się w pizzerii niedaleko biurowca, w którym pracuje jego żona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)