39 i pół (9)

39 i pół

odc. 9

6.8/10
serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Dorota Deląg, Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyseria:Mitja Okorn, Łukasz Palkowski
W skrócie:Darek chce wykupić poddasze, które nielegalnie zaadaptował już na swoje mieszkanie. Bez stałego zatrudnienia żaden bank nie udzieli mu pożyczki. Będzie musiał zostać krawaciarzem w Festerze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekkoduch Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma dwie pasje - muzykę punk rockową i wyścigi żużlowe. Pół roku przed czterdziestymi urodzinami decyduje radykalnie zmienić swoje życie. Postanawia rozstać się ze swoją dotychczasową partnerką Kaśką (Dorota Deląg) i wrócić do opuszczonej przed laty żony, Anki (Daria Widawska) i syna, Patryka (Alan Andersz). Kolejnym punktem na liście zmian Darka jest znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Jego zamiary nie spotykają się z uznaniem najbliższych. Najbardziej nie przypadają zaś do gustu Tomaszowi (Krzysztof Stelmaszyk), partnerowi Anki. Tymczasem zupełnie nieoczekiwanie życie Darka zmieni się głównie dzięki muzyce...

W tym odcinku

Darek chce wykupić poddasze, które nielegalnie zaadaptował już na swoje mieszkanie. Ma jednak problem. Bez stałego zatrudnienia żaden bank nie udzieli mu pożyczki. Wygląda na to, że będzie musiał zostać krawaciarzem w Festerze. Darek dzwoni do Kasi w sprawie akcji promocyjnej zespołu B-27. Tymczasem okazuje się, że rodzice Oli, młodej wokalistki, zabronili jej śpiewać. Podczas spaceru z psem Jankowski spotyka nad Wisłą biegającego Tomasza. Mężczyźni rozmawiają o Ance. Krystyna namawia Darka żeby nie ustawał w walce o jej córkę. Darek uświadamia sobie, że teściowa jest jego sojuszniczką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)