39 i pół (7)

39 i pół

odc. 7

6.8/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Dorota Deląg, Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyseria:Łukasz Jaworski
W skrócie:Amanda występuje jako wokalistka w klubie Dirty Track. Darek jest dumny z córki, która zyskuje coraz więcej fanów. Chce jednak wrócić do Kanady. Patryk poznaje pracującą w magazynie Zosię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Darek Jankowski (Tomasz Karolak) musi zmierzyć się z kolejnymi kłopotami. Nie tylko ma problemy z pracą, ale dowiaduje się, że zostanie ojcem i dziadkiem. Niepokorny rockendrolowiec będzie starał się odbudować swój autorytet przed Patrykiem (Alan Andersz), który jest na najlepszej drodze, by powtórzyć błędy młodości ojca, oraz przed zwariowaną córką Amandą (Marina Łuczenko). Na szczęście w problemach pomoże mu Tomasz Ostoja (Krzysztof Stelmaszyk). Okaże się się on świetnym przyjacielem i dobrym biznesmenem.

W tym odcinku

Amanda występuje jako wokalistka w klubie Dirty Track. Zielu ma pretensję o to, że dziewczyna poświęca mu mało czasu. Darek jest dumny z córki, która zyskuje coraz więcej fanów. Ona niespodziewanie oznajmia mu, że chce wrócić do Kanady. Patryk nudzi się w pracy. Po raz pierwszy dostaje zadanie dostarczenia paczki i dzięki temu poznaje pracującą w magazynie Zosię. Oboje są sobą zauroczeni i umawiają się na spotkanie. Ona pyta chłopaka, czy jest tym sławnym gońcem z Festera. Patryk nie wie, o co jej chodzi. Czuje się oszukany przez wszystkich, gdy dziewczyna wyjawia mu prawdę. Darek przekonuje Amandę do pozostania w Polsce. Idą razem na przesłuchanie do producenta muzycznego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)