39 i pół (10)

39 i pół

odc. 10

6.8/10
serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Dorota Deląg, Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyseria:Mitja Okorn, Łukasz Palkowski
W skrócie:Darek odwiedza Kaśkę.Okazuje się, że grupa nie ma wokalistki. Patryk ucieka z domu. Następnego dnia Darek zostaje wezwany do szkoły syna. Patryk zostaje dyscyplinarnie z niej wyrzucony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekkoduch Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma dwie pasje - muzykę punk rockową i wyścigi żużlowe. Pół roku przed czterdziestymi urodzinami decyduje radykalnie zmienić swoje życie. Postanawia rozstać się ze swoją dotychczasową partnerką Kaśką (Dorota Deląg) i wrócić do opuszczonej przed laty żony, Anki (Daria Widawska) i syna, Patryka (Alan Andersz). Kolejnym punktem na liście zmian Darka jest znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Jego zamiary nie spotykają się z uznaniem najbliższych. Najbardziej nie przypadają zaś do gustu Tomaszowi (Krzysztof Stelmaszyk), partnerowi Anki. Tymczasem zupełnie nieoczekiwanie życie Darka zmieni się głównie dzięki muzyce...

W tym odcinku

Anka uważa, że Darek nie jest zdolny do stworzenia trwałego związku. Kobieta nie chce zmienić decyzji w sprawie rozwodu. Darek odwiedza Kaśkę. Chce wiedzieć, kiedy rozpocznie się kampania promująca zespół B-27. Okazuje się, że grupa nie ma wokalistki. Ola nie może bowiem występować w zespole ze względu na słabe stopnie. Patryk ucieka z domu. Do Anki przyjeżdżają zdenerwowani rodzice oraz Darek. Nastolatek wraca w nocy. Następnego dnia Darek zostaje wezwany do szkoły syna. Dyrektor oznajmia mu, że Patryk zostaje dyscyplinarnie wyrzucony ze szkoły. Darek zdaje sobie sprawę, że z Patrykiem dzieje się coś złego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)