2XL (7)

2XL (7)

6.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Edyta Jungowska, Elżbieta Romanowska, Przemysław Sadowski, Piotr Stramowski
Reżyseria:Bodo Kox
W skrócie:Laura popełnia liczne błędy w pracy. Zostaje wezwana do szefa firmy. Podczas spotkania mężczyzna nie daje się przekonać Zabawskiej. Kobieta musi zawalczyć o poprawę swojej pozycji w firmie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biolog Agata Dec (Elżbieta Romanowska) pracuje w laboratorium analiz medycznych "LAM" i publikuje artykuły w czasopismach naukowych. Pozornie pewna siebie kobieta ma wiele kompleksów, z których największym jest otyłość. Uzależniona od czekolady dietetyczka Laura Zabawska także boryka się z nadwagą. Jej małżeństwo przeżywa kryzys, ponieważ mąż nie akceptuje kobiet w rozmiarze XXL. Laurze pomaga siostra, która radzi jej, by zaszła w ciążę. Zabawska stawia mężowi ultimatum: albo dziecko, albo wyprowadzka. Tymczasem Agata dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na otyłość jest dieta składająca się z sałaty i kawy. Żywiąc się w ten sposób, po kolejnym z omdleń trafia do szpitala. Lekarz radzi, aby skontaktowała się z dietetyczką. Dec trafia na konsultacje do Zabawskiej. Początkowo panie nie przypadają sobie do gustu. Jednak walcząc z tym samym problemem, zaprzyjaźniają się.

W tym odcinku

Laura popełnia liczne błędy w pracy. Zostaje wezwana do szefa firmy, Dariusza (Robert Czebotar). Mężczyzna, oceniający pracę podwładnych przez pryzmat wyników, nie daje się przekonać Zabawskiej. Kobieta musi zawalczyć o poprawę swojej pozycji w firmie. Również życie prywatne Laury nie układa się pomyślnie. Zabawska jest przekonana, że jej relacje z Karolem są coraz lepsze. Kiedy jednak przyłapuje go na kawie z Martą, traci swoje złudzenia. Żąda, by mężczyzna wyprowadził się z domu. Agata wyjaśnia Robertowi, dlaczego nie powiedziała mu całej prawdy na temat wyjazdu. Martwi się o ojca, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Nie wie, czy powinna go odwiedzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także