19+ (75/165)

19+ (75/165)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Mela jest wolontariuszką w ośrodku dla trudnej młodzieży. Oskar i Irek znajdują w pubie kopertę z 3 tysiącami złotych. Niebawem Lena spotyka nieznajomego, który szuka zgubionych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Mela jest wolontariuszką w ośrodku dla trudnej młodzieży. Proponuje jego dyrektorce prowadzenie warsztatów filmowych. Nastolatkowie nie pałają jednak entuzjazmem do zajęć proponowanych przez Melanię. Oskar i Irek znajdują w pubie kopertę z 3 tysiącami złotych. Dzielą się pieniędzmi. Wkrótce Lena widzi, jak nieznajomy mężczyzna szuka gotówki. Twierdzi, że pieniądze były przeznaczone na pompę insulinową dla jego chorej córki. Poruszona dziewczyna angażuje się w poszukiwania. Kiedy dowiaduje się, że to Oskar znalazł pieniądze, żąda aby je oddał. Niestety chłopak zdążył już kupić za nie pierścionek, a Irek swoją część wydał na skuter.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także