112 - na każde wezwanie (73)

112 - na każde wezwanie (73)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Patrick i Lara marzą o nurkowaniu na Malediwach. Gdy Patrick testuje nowy sprzęt, traci przytomność pod wodą. Lara wzywa ekipę. Próbuje użyć defibrylatora. Dochodzi do porażenia prądem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Zakochani w sobie Patrick i Lara marzą o nurkowaniu na Malediwach. Gdy Patrick testuje nowy sprzęt, traci przytomność pod wodą. Lara wzywa ekipę 112. W międzyczasie używa defibrylatora. Dochodzi do porażenia prądem. Florian ma wrażenie, że Steffi wciąż czuje coś do jego ojca. Wkrótce podsłuchuje rozmowę tego ostatniego z Benderem, w której Martin ujawnia, że ich koleżanka spodziewa się dziecka. Florian podejrzewa, że chodzi o Steffi. Po pocałunku z Kadirem Nicole utwierdza się w przekonaniu, jest on jej wymarzonym partnerem. Ten jednak nie odwzajemnia jej uczuć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także