112 - na każde wezwanie (72)

112 - na każde wezwanie (72)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Marc, Johanna i Erol konstruują w lesie szaniec do skoków. Podczas skoku dochodzi do wypadku. Kristin myśli o usunięciu niechcianej ciąży, lecz nie udaje jej się umówić na wizytę w poradni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Marc i jego przyjaciele, Johanna i Erol, konstruują w lesie szaniec do skoków. Podczas pokonywania przeszkody dochodzi do wypadku. Kristin myśli o usunięciu niechcianej ciąży, lecz nie udaje jej się umówić na wizytę w poradni rodzinnej. Zabieg aborcji kojarzy jej się z chorobą nowotworową, którą niedawno zwalczyła. Nicole dowiaduje się z horoskopu, że ona i Kadir pasują do siebie. Niestety, próba zbliżenia się do mężczyzny nie udaje się. Doreen udziela jej rady.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także