112 - na każde wezwanie (21)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Mężczyzna wywiesza ogromny transparent w kształcie serca na suwnicy, co nie podoba się kobiecie, którą kocha. Gdy próbuje go zdjąć, ulega wypadkowi. Steffi i Martin cierpią po rozstaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Młody mężczyzna wywiesza gigantyczny transparent w kształcie serca na suwnicy. Pomysł ten nie przypada do gustu kobiecie, którą kocha. Gdy próbuje go zdjąć, ulega wypadkowi. Steffi i Martin cierpią po rozstaniu. Kobieta chce wyjaśnić sytuację, ale przez akcję ratunkową nie ma czasu na sensowną rozmowę. Judith stara się powiedzieć Kristin Driesen, że w jej krwi zostały wykryte markery raka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także