112 - na każde wezwanie (20)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Na basenie wycieka chlor. Podczas ewakuacji ludzi z budynku następuje eksplozja. Judith otrzymuje wyniki analizy DNA. Wie już do kogo należała próbka krwi z markerami rakowymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Na basenie wycieka chlor. Pływaczka Anna Rösler zauważa zagrożenie i zawiadamia straż pożarną. Podczas ewakuacji ludzi z budynku następuje eksplozja. Martin czuje się przyciśnięty do muru przez Steffi, która chce, aby ich związek był jawny. Kristin Driesen odmawia zakupu nowego komputera dla Rity. Tymczasem Judith otrzymuje wyniki analizy DNA z laboratorium. Odkrywa, do kogo należała próbka krwi z markerami rakowymi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także