Data |
Godzina |
Stacja |
Tytuł |
Kategoria |
środa, 10 kwietnia |
21:00 |
Polsat Sport |
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz ćwierćfinałowy fazy play-off |
Siatkówka mężczyzn |
środa, 10 kwietnia |
21:00 |
Polsat Sport Extra |
Piłka nożna z archiwum
|
Piłka nożna |
środa, 10 kwietnia |
21:00 |
CANAL+ Sport 2 |
Piłka nożna: Liga francuska
mecz: FC Nantes - Olympique Lyon |
Piłka nożna |
środa, 10 kwietnia |
21:00 |
Extreme Sports Channel |
WWE Wrestlemania 2024 (2)
program sportowy |
Sporty walki |
środa, 10 kwietnia |
21:10 |
TVP Sport |
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy - Grudziądz 2024
|
Żużel |
środa, 10 kwietnia |
21:30 |
Eurosport 1 |
Kolarstwo: Wyścig Brabantse Pijl
|
Kolarstwo |
środa, 10 kwietnia |
21:50 |
SportKlub |
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
mecz: BAXI Manresa - Unicaja |
Koszykówka mężczyzn |
środa, 10 kwietnia |
21:55 |
Polsat Sport Fight |
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 |
Boks |
środa, 10 kwietnia |
22:00 |
Eleven Sports 4 |
Magazyn sportowy
magazyn sportowy |
|
środa, 10 kwietnia |
22:00 |
CANAL+ Sport 3 |
Ekstrapaka: 27. kolejka
magazyn piłkarski |
Piłka nożna |
środa, 10 kwietnia |
22:00 |
Eleven Sports 1 |
Magazyn sportowy
magazyn sportowy |
|
środa, 10 kwietnia |
22:00 |
Eleven Sports 2 |
Piłka nożna: Liga włoska
|
Piłka nożna |
środa, 10 kwietnia |
22:00 |
Eleven Sports 3 |
Piłka nożna: Liga hiszpańska
|
Piłka nożna |
środa, 10 kwietnia |
22:30 |
Polsat Sport News |
Piłka nożna z archiwum
|
Piłka nożna |
środa, 10 kwietnia |
22:55 |
Eurosport 1 |
The Minute
magazyn sportowy |
|
środa, 10 kwietnia |
23:00 |
CANAL+ Sport 5 |
Basket+
newsy sportowe |
|
środa, 10 kwietnia |
23:00 |
Eleven Sports 4 |
Magazyn sportowy
magazyn sportowy |
|
środa, 10 kwietnia |
23:00 |
Eurosport 2 |
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
2. etap |
Kolarstwo |
środa, 10 kwietnia |
23:00 |
Polsat Sport Premium 2 |
Brak zaplanowanych transmisji sportowych
magazyn sportowy |
|
środa, 10 kwietnia |
23:00 |
Eleven Sports 1 |
Magazyn sportowy
magazyn sportowy |
|