Ogólnotematyczne

od 18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
22:10serial dokumentalny
22:35serial kryminalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10dramat biograficzny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:40magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
21:35film sensacyjny
19:00serial paradokumentalny
20:00film przygodowy
22:20film sensacyjny
19:00serial obyczajowy
21:00dramat sensacyjny
20:00dramat sensacyjny
21:55film sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00program rozrywkowy
20:00film sensacyjny
21:50program rozrywkowy
22:35magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 18:05dramat obyczajowy
21:55dramat obyczajowy
19:05serial sensacyjny
zdjęcie
21:00serial sensacyjny
22:00serial akcji
od 16:55dramat biograficzny
19:10magazyn informacyjny
19:20chochliki telewizyjne
19:25dramat obyczajowy
22:35thriller
od 17:55dramat biograficzny
20:10magazyn informacyjny
20:20chochliki telewizyjne
20:25dramat obyczajowy
zdjęcie
19:00dramat obyczajowy
20:50komedia
22:20komedia
od 17:50dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat biograficzny
21:30film SF
zdjęcie
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
22:45film krótkometrażowy
22:55serial sensacyjny
od 16:55komedia romantyczna
19:10film przygodowy
21:00komedia kryminalna
od 18:15dramat obyczajowy
zdjęcie
20:10serial historyczny
21:00serial obyczajowy
21:55serial komediowy
22:45dramat obyczajowy
od 17:00film familijny
19:10film animowany
21:00komediodramat
22:30serial obyczajowy
19:35serial komediowy
20:05serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial kryminalny
22:05serial kryminalny
19:00program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna
21:50komedia sensacyjna
od 18:55komedia fantasy
19:00serial kryminalny
20:00komedia obyczajowa
22:00thriller
od 17:30komedia sensacyjna
19:15komedia muzyczna
21:00serial komediowy
21:25serial komediowy

Sportowe

20:00magazyn piłkarski
20:25magazyn piłkarski
20:55mecz: Huddersfield Town FC - Liverpool FC
19:00cykl reportaży
19:30magazyn piłki ręcznej
od 17:50mecz fazy grupowej: Słowenia - Serbia
19:30waga półśrednia: Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram
20:35mecz fazy grupowej: Rosja - Polska
od 18:40magazyn sportowy
19:50magazyn piłkarski
20:25mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19:00program informacyjny
19:07magazyn sportowy
20:00program informacyjny
20:07magazyn bokserski
20:40mecz półfinałowy: Atalanta BC - Juventus FC
20:30mecz: FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!