Archiwum programu TV

Polsat Sport Extra

Piątek 13.11

Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
finałowy mecz barażowy: Gruzja - Macedonia Północna
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
finałowy mecz barażowy: Węgry - Islandia
Trans World Sport
magazyn sportowy
Koloseum
magazyn sportów walki
Tenis: Turniej ATP w Sofii
1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Sofii
2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Boks: Gala w Stratford
waga średnia: Mark Heffron - Denzel Bentley
Piłka nożna
mecz towarzyski: Holandia - Hiszpania
Boks: Gala w Legionowie
waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga 1.03.2019

Sobota 14.11

Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
finałowy mecz barażowy: Irlandia Północna - Słowacja
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
finałowy mecz barażowy: Serbia - Szkocja
Piłka nożna
mecz towarzyski: Holandia - Hiszpania
Tenis: Turniej ATP w Sofii
mecz finałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Niemcy - Ukraina
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Szwecja - Chorwacja
Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun 1.12.2018

Niedziela 15.11

Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Niemcy - Ukraina
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki
Atleci
magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Szwecja - Chorwacja
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk
Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas
waga półśrednia: Terence Crawford - Kell Brook
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
mecz: Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Włochy - Polska
Boks: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
waga półśrednia: Przemysław Runowski - Sergiej Mołczanow 20.12.2019

Poniedziałek 16.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej: Marcel Granollers/Horacio Zeballos - John Peers/Michael Venus
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Holandia - Bośnia i Hercegowina
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej: Mate Pavić/Bruno Soares - Jürgen Melzer/Édouard Roger-Vasselin
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry pojedynczej: Alexander Zverev - Danił Miedwiediew
Formuła 1: Grand Prix Turcji
skrót wyścigu
Sporty walki: KSW 40
walka: Mariusz Pudzianowski - Jay Silva 22.10.2017

Wtorek 17.11

Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Belgia - Anglia
Magazyn Fortuna 1. ligi
magazyn piłkarski
ATP World Tour Uncovered
magazyn tenisowy
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Trans World Sport
magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Turcja - Rosja
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Holandia - Bośnia i Hercegowina
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Magazyn MLS
magazyn piłkarski
Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
waga ciężka: Jacek Chruślicki - Mateusz Cielepała 31.08.2019

Środa 18.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Hiszpania - Niemcy
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Francja - Szwecja
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Chorwacja - Portugalia
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Anglia - Islandia
Sporty walki: KSW 41
waga średnia: Borys Mańkowski - Roberto Soldić 23.12.2017

Czwartek 19.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Hiszpania - Niemcy
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Belgia - Dania
Atleci
magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: HydroTruck Radom - King Szczecin
Koloseum
magazyn sportów walki
Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain
waga ciężka: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr. 3.12.2016
Boks: Ełk Boxing Show
waga superlekka: Michał Syrowatka - Atilla Kayabasi 29.11.2019

Piątek 20.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Chorwacja - Portugalia
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Francja - Szwecja
Atleci
magazyn sportowy
Koloseum
magazyn sportów walki
7. strefa
magazyn siatkarski
Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup
program krótki solistów
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz: Polska - Holandia
Piłka nożna: MLS
mecz: New England Revolution - Montreal Impact
Sporty walki: KSW 34: New Order
walka: Karol Bedorf - James McSweeney 5.03.2016

Sobota 21.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź
Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup
program dowolny solistów
Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup
program dowolny par tanecznych
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
mecz: Allianz Milano - Gas Sales Bluenergy Piacenza
Sporty walki: KSW 54
waga lekka: Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020

Niedziela 22.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
mecz: Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
Atleci
magazyn sportowy
Strzelnica Navala: Karabinki AR (4)
magazyn sportowy
Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup
ceremonia medalowa
Strzelnica Navala: Karabinki AR (4)
magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: FC Twente - PSV Eindhoven
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
mecz: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia
Sporty walki: KSW 52
walka: Mamed Khalidov - Scott Askham 07.12.2019

Poniedziałek 23.11

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga szkocka
mecz: Rangers FC - Aberdeen FC
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: FC Twente - PSV Eindhoven
ATP World Tour Uncovered
magazyn tenisowy
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz finałowy gry podwójnej
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: AC Sparta Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Magazyn Fortuna 1. ligi
magazyn piłkarski
Magazyn ligi holenderskiej
magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz finałowy gry pojedynczej: Danił Miedwiediew - Dominic Thiem
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi 14.12.2019

Wtorek 24.11

Piłka nożna: Liga czeska
mecz: AC Sparta Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Magazyn Fortuna 1. ligi
magazyn piłkarski
Magazyn ligi holenderskiej
magazyn piłkarski
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: AFC Ajax - Heracles Almelo
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz: Igor Gorgonzola Novara - Dinamo AK Bars Kazań
Trans World Sport
magazyn sportowy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź
Piłka nożna: Liga szkocka
mecz: Rangers FC - Aberdeen FC
Sporty walki: KSW 45
walka: Philip De Fries - Karol Bedorf 6.10.2018
Piłka nożna: MLS
mecz: Philadelphia Union - New England Revolution

Środa 25.11

Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: Fortuna Sittard - Feyenoord
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz: VK UP Ołomuniec - Grupa Azoty Chemik Police
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: AFC Ajax - Heracles Almelo
KOTV Classics
magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: FC Twente - PSV Eindhoven
Strzelnica Navala: Karabinki AR (4)
magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
mecz: #VolleyWrocław - Enea PTPS Piła
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Dinamo AK Bars Kazań
Siatkówka kobiet: Puchar CEV
rewanżowy mecz 1/16 finału: Beziers Angels - DPD Legionovia Legionowo
Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie
waga średnia: Robert Talarek - Alex Strecki 30.11.2019
Aktualny program TV stacji Polsat Sport Extra »