Archiwum programu TV

Polsat Sport Extra

Niedziela 12.05

Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: Warta Poznań - GKS Katowice
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Atleci
magazyn sportowy
Porsche Supercup: Wyścig w Barcelonie
wyścigi samochodowe
ATP World Tour Uncovered
magazyn tenisowy
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: AFC Ajax - FC Utrecht
Lidzbarskie Dni Sportu
reportaż
KOTV Classics
magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno
Sporty walki: UFC 237: Namajunas vs. Andrade
waga słomkowa: Rose Namajunas - Jéssica Andrade
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
mecz finałowy gry pojedynczej
Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina

Poniedziałek 13.05

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Magazyn Fortuna 1. ligi
magazyn piłkarski
Magazyn ligi holenderskiej
magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: AFC Ajax - FC Utrecht
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Chudinow

Wtorek 14.05

Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: AFC Ajax - FC Utrecht
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: MLS
mecz: LA Galaxy - New York City FC
Magazyn kolarski InCycle
magazyn sportowy
Żużel: Mistrzostwa Polski Par Klubowych
zawody finałowe w Bydgoszczy
Siatkówka kobiet: Turniej Montreux Volley Masters
mecz fazy grupowej: Niemcy - Chiny
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: FC Baník Ostrawa - FC Slovan Liberec
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Chudinow

Środa 15.05

Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Turniej Montreux Volley Masters
mecz fazy grupowej: Polska - Japonia
Magazyn kolarski InCycle
magazyn sportowy
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
KOTV Weekly
magazyn bokserski
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: Fortuna Sittard - Feyenoord
Sporty walki: KSW
sporty walki

Czwartek 16.05

Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
mecz finałowy fazy play-off: Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova
Magazyn kolarski InCycle
magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Turniej Montreux Volley Masters
mecz fazy grupowej: Chiny - Polska
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
mecz 3. rundy gry pojedynczej
Trans World Sport
magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Turniej Montreux Volley Masters
mecz fazy grupowej: Włochy - Szwajcaria
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Chudinow

Piątek 17.05

Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: De Graafschap - AFC Ajax
Magazyn lekkoatletyczny
lekkoatletyka
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
1. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
1. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
1. sesja treningowa w klasie Moto2
7. strefa
magazyn siatkarski
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
2. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
2. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
2. sesja treningowa w klasie Moto2
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Magazyn ligi holenderskiej
magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga włoska
mecz: AS Roma - Juventus FC
Sporty walki: KSW
sporty walki
Sporty walki: KSW
sporty walki

Sobota 18.05

ATP World Tour Uncovered
magazyn tenisowy
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
3. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
3. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
3. sesja treningowa w klasie Moto2
Magazyn lekkoatletyczny
lekkoatletyka
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
4. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji
1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: GKS Katowice - Bytovia Bytów
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Sporty walki: Gala FEN
sporty walki

Niedziela 19.05

Piłka nożna: Liga czeska
mecz: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga
KOTV Classics
magazyn bokserski
Piłka nożna: MLS
mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire
Sporty walki: KSW 33: Khalidov vs. Materla
waga średnia: Mamed Khalidov - Michał Materla

Poniedziałek 20.05

Piłka nożna: MLS
mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire
Piłka nożna: MLS
mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
Magazyn kolarski InCycle
magazyn sportowy
Trans World Sport
magazyn sportowy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: GKS Katowice - Bytovia Bytów
Boks: Gala w Legionowie
waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga

Wtorek 21.05

Piłka nożna: MLS
mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
Piłka nożna: MLS
mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Dominikana - Rosja
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Brazylia - Chiny
Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk

Środa 22.05

Piłka nożna: MLS
mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Dominikana - Rosja
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Brazylia - Chiny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Sporty walki: KSW
sporty walki
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Brazylia - Dominikana
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Polska - Niemcy

Czwartek 23.05

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
1. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Cafe Futbol
magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Chiny - Dominikana
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Brazylia - Rosja
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Tajlandia - Polska

Piątek 24.05

Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Brazylia - Rosja
Piłka nożna: Liga włoska
mecz: Juventus FC - Atalanta BC
Magazyn lekkoatletyczny
lekkoatletyka
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Włochy - Niemcy
Piłka nożna: MLS
mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Chiny - Dominikana
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
walka: Michał Kita - Artur Głuchowski
Boks: MB Boxing Night w Radomiu
waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Tajlandia - Polska
Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina
Aktualny program TV stacji Polsat Sport Extra »