Archiwum programu TV

Nickelodeon HD

Niedziela 3.12

Shimmer i Shine: Abraka-dżiny! (10)
serial animowany
Grzmotomocni 2: Superherosi i Rysio (2)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Grzmotowóz (3)
serial dla młodzieży
Niebezpieczny Henryk: Domownik (19)
serial komediowy
Szkoła rocka: Freddy i prawo do zabawy (9)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 4: Thunder in Paradise (3)
serial dla młodzieży
Wróżkowie chrzestni 7: Anty-puf (1)
serial animowany
Grzmotomocni 2: Złomocni (16)
serial dla młodzieży

Poniedziałek 4.12

Alvinnn!!! I wiewiórki: Łobuz (16)
serial animowany
Grzmotomocni: Turniej matematyczny (3)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Kto kogo? (4)
serial dla młodzieży
Czarownica Emma 3: Koniec (6)
serial fantasy
Grzmotomocni 2: Luksusowy debel (20)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Zakumpluj się z Maksem (21)
serial dla młodzieży

Wtorek 5.12

Shimmer i Shine: Graj dalej (15)
serial animowany
Grzmotomocni: Muchołówka (6)
serial dla młodzieży
Czarownica Emma 3: Koniec (6)
serial fantasy
Grzmotomocni 3: Przyjaciółka Linka (3)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Peleryna (22)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Tajemnica dziennikarska (23)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Luksusowy debel (20)
serial dla młodzieży

Środa 6.12

Shimmer i Shine: Na kręglach (16)
serial animowany
Grzmotomocni: Dzień wagarowicza (7)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Klon Phoebe (8)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Szkolne kradzieże (4)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Hicior (24)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Praca zespołowa (25)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Peleryna (22)
serial dla młodzieży

Czwartek 7.12

Grzmotomocni: Pierwsza praca (9)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Kometa Achillesa (10)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Grzmotomocny Śmig (5)
serial dla młodzieży
Czarownica Emma 3: Połączone (9)
serial fantasy
Grzmotomocni 3: Prosto do tarczy (1)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Hicior (24)
serial dla młodzieży

Piątek 8.12

Grzmotomocni: Rocznica (11)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Pięść na łobuza (12)
serial dla młodzieży
Czarownica Emma 3: Połączone (9)
serial fantasy
Grzmotomocni 3: Zło nie śpi (6)
serial dla młodzieży
Alvinnn!!! I wiewiórki: Lil'T (6)
serial animowany
Grzmotomocni 3: Przyjaciółka Linka (3)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Szkolne kradzieże (4)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Prosto do tarczy (1)
serial dla młodzieży

Sobota 9.12

Shimmer i Shine: Życzeniodziny (20)
serial animowany
Grzmotomocni 2: Dzieła sztuki (4)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Sługi (5)
serial dla młodzieży
Wróżkowie chrzestni 7: Anty-puf (1)
serial animowany
Szkoła rocka: Kasa (Tego nam trzeba) (10)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 4: Thunder in Paradise (3)
serial dla młodzieży
Bunsen, ty bestio!: Astro-Nots (11)
serial animowany
Grzmotomocni 3: Grzmotomocny Śmig (5)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Zło nie śpi (6)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Przyjaciółka Linka (3)
serial dla młodzieży

Niedziela 10.12

Alvinnn!!! I wiewiórki: Lil'T (6)
serial animowany
Nicky Spoko
film familijny, Kanada/USA 2013
Grzmotomocni 2: Nastoletni rodzice (6)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 4: Niech mnie wyrzucą (14)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Link super-heros (7)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Inni bliźniacy (8)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Grzmotomocny Śmig (5)
serial dla młodzieży

Poniedziałek 11.12

Grzmotomocni: Grzmotozmysł (14)
serial dla młodzieży
Bunsen, ty bestio!: Ząb za ząb (7)
serial animowany
Grzmotomocni 3: Link super-heros (7)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Eko-Młodzież (9)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Młodszy braciszek (10)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Link super-heros (7)
serial dla młodzieży

Wtorek 12.12

Bunsen, ty bestio!: Ząb za ząb (7)
serial animowany
Grzmotomocni: Urodziny bliźniąt (15)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Dokąd na wakacje? (16)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Inni bliźniacy (8)
serial dla młodzieży
Bunsen, ty bestio!: Ząb za ząb (7)
serial animowany
Grzmotomocni 3: Młode ONZ (11)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Eko-Młodzież (9)
serial dla młodzieży

Środa 13.12

Grzmotomocni: Nocowanie (17)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Chóralna matma (18)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Eko-Młodzież (9)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Młode ONZ (11)
serial dla młodzieży

Czwartek 14.12

Shimmer i Shine: Świnki dwie (6)
serial animowany
Grzmotomocni: Grzmotomocni doktorzy (19)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni: Tata chemik (20)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Młodszy braciszek (10)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Gry rodzinne (15)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Pocałuj mnie, Nate (16)
serial dla młodzieży

Piątek 15.12

Dora poznaje świat: Bal motyli (18)
serial animowany
Shimmer i Shine: Ahoj, dżiny! (7)
serial animowany
Grzmotomocni 2: Łobuziara (1)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 2: Superherosi i Rysio (2)
serial dla młodzieży
Bunsen, ty bestio!: Astro-Nots (11)
serial animowany
Grzmotomocni 3: Młode ONZ (11)
serial dla młodzieży
Alvinnn!!! I wiewiórki: Łobuz (16)
serial animowany
Czarownica Emma 3: Jax kangur (15)
serial fantasy
Grzmotomocni 3: Afera zdjęciowa (17)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Niańcząc Dułek (18)
serial dla młodzieży
Grzmotomocni 3: Gry rodzinne (15)
serial dla młodzieży
Aktualny program TV stacji Nickelodeon HD »