Zbuntowany anioł (86)

Zbuntowany anioł (86)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Veronica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Ivo bardzo cierpi z powodu odmowy Milagros. Bernardo, oskarżony o kradzież samochodu, wymusza na Federiku przeprosiny. Angelica martwi się, że zmusiła syna do małżeństwa z Luisą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Ivo cierpi z powodu odmowy Milagros. Luisa radzi synowi, by walczył o miłość, ale kiedy dowiaduje się, kogo naprawdę darzy on uczuciem, stara się odprawić Mili. Bernardo, oskarżony o kradzież samochodu, szantażem wymusza na Federiku przeprosiny. Angelica ma wyrzuty sumienia z tego powodu, że zmusiła syna do małżeństwa z Luisą. Milagros stara się przekonać Federika, by przebaczył matce. Rocky i Bobby rywalizują o względy Victorii stając do pojedynku i konkursu tańca. Angelica zmienia swój testament, żeby zapewnić przyszłość Mili.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także