Zbuntowany anioł (65)

Zbuntowany anioł (65)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Veronica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Ivo domaga się od Milagros rewanżu za przegraną partię bilardu. Milagros czuje się samotna, wątpi jednak w szczerość deklaracji Iva. Rocky snuje plany rozwinięcia produkcji drobiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Rocky nalega, by Vicky nie wychodziła za mąż. Ivo domaga się od Milagros rewanżu za przegraną partię bilardu. Milagros uświadamia sobie, że jest samotna. Wątpi jednak w szczerość deklaracji Iva. Rocky snuje plany rozwinięcia produkcji drobiu. Andrea oświadcza, że spodziewa się dziecka. Ojciec Manuel przeprowadza męską rozmowę z Ivem. Luisa żąda od Federica separacji. Milagros i Ivo rozgrywają decydująca partię bilardu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także