Wiem, co jem i wiem, co kupuję (5)

magazyn poradnikowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku widzowie dowiedzą się wszystkiego o wołowinie. Katarzyna Bosacka sprawdzi, jak oszukują nas producenci mięsa oraz doradzi jaką wybrać patelnię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 września
za 5 dni
5:25 TVN Style

Opis

Katarzyna Bosacka, znana bywalczyni sklepów spożywczych, zajmuje się także domowymi produktami, których każdy używa na co dzień. Testuje zarówno mopy i żarówki, jak i buty czy folię aluminiowa. Tradycyjnie dokładnie czyta opisy na opakowaniach i nie daje się oszukiwać. Prowadząca niczym detektyw sprawdza, jakie zabawki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, w jakich butach powinni i nie powinni chodzić najmłodsi oraz czy folia aluminiowa jest korzystniejsza dla kanapek niż papier śniadaniowy. Zagląda nie tylko do sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, ale także do sklepów spożywczych.

W odcinku poznamy szczegóły dotyczące krwistej wołowiny. Dowiemy się jak i dlaczego oszukują nas producenci mięs. A w "Wiem, co kupuję" odwiedzimy producentów patelni. Katarzyna Bosacka sprawdzi, jaką patelnię wybrać, aby potem nie skwierczeć ze złości.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także