Tabu USA: Przedziwne związki (8)

Tabu USA: Przedziwne związki (8)

(Taboo USA: Strange Bonds)

serial dokumentalny USA 2013   od 16 lat
W skrócie:Kara i Will tworzą poliamoryczną parę - każde z nich ma przyzwolenie drugiej osoby do wchodzenia równolegle w inne związki. Mężczyzna z Baltimore stara się zwalczyć w sobie bigoterię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 29 października
za 12 dni
5:00 Nat Geo People

Opis

Autorzy programu przyglądają się dziwnym zachowaniom, zwyczajom lub pasjom mieszkańców Stanów Zjednoczonych, które mogą wywoływać szok lub oburzenie. Odwiedzają m.in. osoby trudniące się niepopularnymi zawodami, a także ludzi, których wyróżnia nietypowy wygląd. Rozmawiają z nimi na trudne tematy dotyczące m.in. reakcji społeczeństwa na dziwne zwyczaje.

W tym odcinku

Dla przeciętnego Amerykanina stworzenie udanego związku jest jednym z najważniejszych celów w życiu. Jednak nie wszyscy wyobrażają sobie szczęście tak samo. Niektórzy czują się lepiej w układach, które budzą kontrowersje. Poznamy mieszkańca Baltimore, który postanowił się przeciwstawić tradycji i zaprzyjaźnił się ze swoimi wrogami. Spotkamy też mężczyznę i kobietę z Florydy, którzy przeszli operację zmiany płci. Pewne małżeństwo z Los Angeles opowie o swoim związku, który dzielą z dwiema innymi osobami.