Szpital nadziei (1)

Szpital nadziei (1)

(Saving Hope)

serial obyczajowy Kanada 2012   od 12 lat
Występują:Erica Durance, Julia Taylor Ross, Michael Shanks, Benjamin Ayres
W skrócie:Doktor Charlie Harris w wyniku wypadku samochodowego zapada w śpiączkę. Zawieszony pomiędzy światami, z nadzieją obserwuje, jak jego narzeczona Alex Reid i koledzy po fachu walczą o życie pacjentów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy lekarzy i pacjentów szpitala Hope Zion. Młoda chirurg Alex Reid (Erica Durance) i jej mentor Charlie Harris (Michael Shanks) pracują na jednym oddziale. Tworzą szczęśliwą parę. Jadąc taksówka na swój ślub, ulegają wypadkowi. Charlie zapada w śpiączkę. Zawieszony między życiem a śmiercią jako duch przechadza się korytarzami szpitala, obserwując swoją pogrążoną w rozpaczy narzeczoną i desperacką walkę lekarzy o życie pacjentów. Ma możliwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, będącymi w podobnym stanie. Tymczasem nowym szefem chirurgii w szpitalu zostaje dr Dana Kinney, która kwestionuje kompetencje Alex. Reid jednocześnie mierzy się z problemami w życiu osobistym i zawodowym... Połączenie realistycznego serialu medycznego z wzruszającą historią o miłości i ludzkich emocjach.

W tym odcinku

Doktor Charlie Harris, szef oddziału chirurgicznego szpitala Hope Zion, w wyniku wypadku samochodowego zapada w śpiączkę. Zawieszony pomiędzy światami, z nadzieją obserwuje, jak jego narzeczona Alex Reid i koledzy po fachu walczą o życie pacjentów.

Występują (pokaż wszystkich)