x
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017

mecz fazy grupowej: Bułgaria - Hiszpania
W skrócie:Porażka w tym spotkaniu może zniszczyć marzenia jednej z tych drużyn o wyjściu z grupy. Podopieczni Plamena Konstantinowa przegrali z Rosją 0:3, z kolei Hiszpanie ze Słowenią 25:27.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porażka w tym spotkaniu może zniszczyć marzenia jednej z tych drużyn o wyjściu z grupy. Podopieczni Plamena Konstantinowa w starciu Rosją starali się nawiązać walkę z bardzo dobrze dysponowanym rywalem, ale nie byli w stanie grać równo przez cały set, w efekcie przegrali 0:3. Hiszpanie natomiast pokazali się z dobrej strony w pierwszej odsłonie meczu ze Słowenią. Niestety, przegrali ją 25:27, co podcięło im skrzydła. Przeciwnicy zaś złapali wiatr w żagle i w dwóch kolejnych setach rozbili mistrzów Europy z 2007 roku, wygrywając kolejno do 15 i 16.