x

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny w Warszawie do mistrzostw świata w 2018 roku

mecz: Islandia - Słowacja
W skrócie:Starcie drużyn, które nie liczą się już w walce o awans. Zespół z Wyspy Gejzerów to obok Cypru najsłabsza ekipa turnieju, która w dwóch pierwszych meczach dostała lekcje siatkówki od Serbek i Polek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Starcie drużyn, które nie liczą się już w walce o awans do mundialu w Japonii. Zespół z Wyspy Gejzerów to obok Cypru najsłabsza ekipa turnieju w warszawskim Torwarze, która w dwóch pierwszych meczach dostała lekcje siatkówki od Serbek i Polek, przegrywając oba starcia 0:3. W drugim secie spotkania z Biało-Czerwonymi zdobyła zaledwie pięć punktów. W meczu ze Słowaczkami, które w tym turnieju uległy już Czeszkom i Polkom 1:3, również nikt nie daje im żadnych szans na wygraną. Dla reprezentantek Islandii sukcesem będzie nawet zwycięstwo w jednym secie.