mecz: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Starcie Manchesteru City z Tottenhamem Hotspur na Etihad Stadium to najciekawiej zapowiadające się spotkanie 22. kolejki Premier League. Poprzedniego meczu tych zespołów na pewno miło nie wspomina szkoleniowiec Obywateli Pep Guardiola. Jego podopieczni przegrali 0:2, a dla niego była to pierwsza porażka na ławce trenerskiej The Citizens. 2 października ubiegłego roku znakomite zawody rozegrali piłkarze z Londynu. Od początku stosowali wysoki pressing na rywalu, co przynosiło im wymierne korzyści. Już w dziewiątej minucie samobójczego gola strzelił Aleksandar Kolarov. A wynik jeszcze w pierwszej połowie ustalił Bamidele Alli. Jeśli Koguty znów perfekcyjnie wykonają założenia swojego szkoleniowca Mauricio Pochettino, mają szanse na wywiezienie korzystnego wyniku z Manchesteru.