Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szlagierowe spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jego wynik może mieć duży wpływ na układ w czołówce tabeli. Lechia w tym roku wygrała wszystkie spotkania przed własną publicznością - z Jagiellonią Białystok 3:0 i z Cracovią 4:2. W meczach na wyjeździe nie szło jej już tak dobrze, m.in. przegrała Lechem Poznań 0:1. Mistrzowie Polski po przerwie zimowej zawodzili swoich kibiców. Sensacją była ich porażka 1:3 przed własną publicznością z Ruchem Chorzów. Przełamaniem dla piłkarzy z Warszawy było wyjazdowe zwycięstwo 3:1 z Zagłębiem Lubin. Pierwsze spotkanie tych drużyn 3:0 wygrała Legia. Wszystkie bramki padły drugiej połowie, a dwie z nich zdobył Guilherme. Jednak w Gdańsku faworytami będą podopieczni Piotra Nowaka.