x
Piłka nożna: Euro 2016

mecz ćwierćfinałowy: Francja - Islandia
W skrócie:W ostatnim meczu ćwierćfinałowym na Stade de France gospodarze imprezy zmierzą się z Islandią, która sensacyjnie awansowała do ćwierćfinału po tym, jak pokonała reprezentację Anglii 2:1.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ostatnim meczu ćwierćfinałowym na Stade de France gospodarze imprezy zmierzą się z Islandią. Francuzi w 1/8 finału wyeliminowali Irlandię. Wygrali 2:1, choć od drugiej minuty przegrywali po rzucie karnym wykorzystanym przez Robbiego Brady'ego. Jednak w drugiej połowie popis gry dał Antoine Griezmann, który w trzy minuty strzelił dwie bramki dla Trójkolorowych. Z kolei Islandia sensacyjnie awansowała do ćwierćfinału, po pokonaniu reprezentacji Anglii 2:1. Podobnie jak Francja już na początku spotkania straciła gola po rzucie karnym, jednak odrobiła straty już po dwóch minutach, a po kolejnych dwunastu ustaliła wynik spotkania.