Licencja na wychowanie: U nas to rodzinne (63)

Licencja na wychowanie

odc. 63: U nas to rodzinne

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Łukasz zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Weronika zabiera Stasia do pracy, by pokazać synka koleżankom. Okazuje się, że jej gabinet zajęła nowa pracownica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 listopada
pojutrze
3:15 TVP 2

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Roma podsłuchuje rozmowę Marysi i Łukasza. Chłopak zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Barańska postanawia nie mówić o tym mężowi i sama rozwiązać problem. Weronika zabiera Stasia do pracy, by pokazać synka koleżankom. Okazuje się, że jej miejsce i gabinet zajęła nowa pracownica. Leszczyńska wpada w panikę, myśląc, że po urlopie macierzyńskim nie wróci już do biura.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także