Kuchenne rewolucje: Zajazd Parada, Kościerzyna (8)

Kuchenne rewolucje: Zajazd Parada, Kościerzyna (8)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler odwiedza Zajazd Parada w Kościerzynie, w którym można skosztować domowej kuchni. Właściciele nie mogą dojść do porozumienia, a sam lokal odstrasza gości swoim wystrojem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler po raz ósmy wyrusza w kulinarną podróż po Polsce. Przyjmuje zaproszenia właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Przejmuje obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na zamyka lokal, układa nową kartę dań, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i czy eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler wybiera się do malowniczego miasta na Pomorzu. Pan Zygmunt, jego żona Basia oraz synowa Kasia wspólnie prowadzą Zajazd Parada w Kościerzynie, w którym można zjeść najlepsze kurczaki z rożna na Kaszubach i skosztować prawdziwie domowej kuchni. Niestety, właściciele nie mogą dojść do porozumienia, a sam lokal odstrasza gości brakiem wyrazu i koszmarnym wystrojem. Widzowie przekonają się, czy znanej smakoszce uda się uratować podupadającą restaurację.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także