Komisarz Rex 8: Noc w szpitalu (108)

Komisarz Rex 8: Noc w szpitalu (108)

(Kommissar Rex: Nachts im Spital)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2004   od 12 lat
Występują:Alexander Pschill, Elke Winkens, Gerhard Zemann, Max Urlacher
Reżyseria:Andreas Prochaska
W skrócie:W środku nocy ze szpitalnej sali znika jedna z pacjentek. Wkrótce potem zostaje odnaleziona nieprzytomna w windzie. Ordynatorka zleca badania kobiety. Niebawem dochodzi do morderstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 20 listopada
jutro
8:50 Stopklatka TV
poniedziałek, 20 listopada
jutro
18:55 Stopklatka TV

Opis

Popularna seria o niebezpiecznych przygodach owczarka niemieckiego, potomka arystokratycznego psiego rodu - Reginalda von Ravenhorsta. Czworonóg, zdrobniale nazywany Reksem, jest etatowym pracownikiem austriackiej policji. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych towarzyszy komisarzowi Marcowi Hoffmannowi (Alexander Pschill). Podczas gdy ten ostatni prowadzi dochodzenia polegając na doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się niezawodną zwierzęcą intuicją. Dzięki temu funkcjonariusz i jego pies tworzą zgrany duet.

W tym odcinku

W środku nocy ze szpitalnej sali znika jedna z pacjentek. Po pewnym czasie zostaje odnaleziona nieprzytomna w kabinie windy. Ordynatorka kliniki zleca badania kobiety. Niebawem dochodzi do morderstwa. Aby schwytać sprawcę zbrodni, funkcjonariusze zlecają badania materiału DNA, znalezionego na miejscu zdarzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także