JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Księżniczka w Washingtonie (9)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Księżniczka w Washingtonie (9)

6.6/10

(JAG: Washington Holiday)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Joe Napolitano
W skrócie:Rumuńscy ekstremiści nie chcą dopuścić do wstąpienia kraju do NATO. Planują zamach na następczynię tronu. Harm ma za zadanie ją chronić. Tymczasem terroryści są blisko rodziny królewskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

W trakcie uroczystości przed siedzibą NATO dochodzi do zamachu. Okazuje się, że rumuńscy ekstremiści chcą pokrzyżować plany pełnego przyjęcia Rumunii do struktur NATO. Jeżeli głowa państwa nie zmieni zdania, w następnym zamachu ma zginąć następczyni tronu. Harm osobiście ją ochrania. Tymczasem nikt nie domyśla się, że zamachowcy od dawna są bardzo blisko rodziny królewskiej...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także