Greenberg

5.3/10 6.1/10
KOMEDIODRAMAT USA 2010   od 16 lat
Występują:Ben Stiller, Greta Gerwig, Koby Rouviere, Sydney Rouviere
Reżyseria:Noah Baumbach
W skrócie:Roger Greenberg przeżywa kryzys. Postanawia przeprowadzić się do pustego domu brata do Los Angeles. Na miejscu odnawia dawne kontakty.
Czterdziestolatek w podróży do dojrzałości: niespełniony muzyk przyjeżdża do Kalifornii, by odkryć, że czas nie stoi w miejscu, co dawni koledzy zauważyli znacznie wcześniej. Plus inny Ben Stiller.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czterdziestoletni mieszkaniec Nowego Jorku, Roger Greenberg (Ben Stiller) przechodzi kryzys. Gdy za granicę wyjeżdża jego brat (Chris Messina), postanawia przeprowadzić się do jego domu w Los Angeles. Tam zamierza zastanowić się nad swoim życiem. Na miejscu odnawia kontakty z dawnym kolegą z zespołu muzycznego Ivanem (Rhys Ifans) i byłą miłością Beth (Jennifer Jason Leigh). Przez lata oboje jednak oddalili się od niego. Niespodziewanie na jego drodze staje osobista asystentka brata, Florence (Greta Gerwig). Dwójka szybko znajduje nić porozumienia i zaczyna budować między sobą bliższą relację. W filmie w innej niż zazwyczaj roli pojawił się etatowy komediant Hollywood, Ben Stiller. Film jest kolejnym projektem znakomicie ocenianego przez krytyków Noaha Baumbacha, autora scenariuszy do filmów "Podwodne życie ze Stevem Zissou" i "Walka żywiołów".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)