Elementary 5 (14)

Elementary 5 (14)

7.5/10

(Elementary 5: Rekt In Real Life)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Ginie uczestnik transmitowanej na żywo gry. Holmes i Watson angażują się w tę sprawę. Shinwell nie wie jak się zachować, gdy jego nastoletnia córka po raz pierwszy od wielu lat wyraża chęć spotkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Ginie zawodowy gracz wideo i to podczas transmisji na żywo. Holmes i Watson angażują się w tę sprawę. Tymczasem Shinwell nie wie jak się zachować, gdy jego nastoletnia córka po raz pierwszy od wielu lat wykazała chęć spotkania się z nim. Prosi o radę Joan.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także