Elementary 5 (12)

Elementary 5 (12)

7.5/10

(Elementary 5: Crowned Clown, Downtown Brown)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Holmes i Watson angażują się w sprawę śmierci klauna. Ma ona związek z powstaniem nowej broni biologicznej. Joan pomaga także Bellowi. Były mąż jego obecnej partnerki próbuje zniszczyć jego karierę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Holmes i Watson angażują się w sprawę śmierci klauna. Okazuje się, że ma ona związek z powstaniem nowej śmiercionośnej broni biologicznej. Joan pomaga także Bellowi. Były mąż kobiety, z którą mężczyzna się obecnie spotyka, próbuje zniszczyć jego karierę zawodową w biurze prokuratora okręgowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także