Elementary 5 (11)

Elementary 5 (11)

7.5/10

(Elementary 5: Be My Guest)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Sherlock i Joan muszą znaleźć przetrzymywaną od lat w niewoli kobietę, zanim jej porywacz zdecyduje się ją zabić. Watson jest sfrustrowana zachowaniem Shinwella podczas szkolenia na informatora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Sherlock i Joan muszą znaleźć przetrzymywaną od lat w niewoli kobietę, zanim jej porywacz zdecyduje się ją zabić w celu uniknięcia wykrycia. Watson jest frustrowana zachowaniem Shinwella podczas szkolenia na informatora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także