Drugie życie króla

Drugie życie króla

(Arthur Newman Golf Pro)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2012   od 16 lat
Występują:Colin Firth, Emily Blunt, Kristin Lehman, Lucas Hedges
Reżyseria:Dante Ariola
W skrócie:Avery ma dość swojego monotonnego życia. Chce upozorować własną śmierć i rozpocząć nowe jako król golfa Artur Newman.
Mistrz golfa pozoruje smierć, by zacząć życie na nowo - u boku kobiety w podobnej sytuacji. Ale ile się da żyć cudzym życiem?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 23 października
jutro
3:10 FilmBox Extra HD
piątek, 27 października
za 5 dni
22:50 FilmBox Extra HD
poniedziałek, 30 października
za 8 dni
1:35 FilmBox Extra HD

Opis

Będący w średnim wieku Wallace Avery (Colin Firth) jest zmęczony swoją monotonną egzystencją. Postanawia rozpocząć nowe życie jako król golfa, Artur Newman. Opracowuje plan zniknięcia i pozoruje własną śmierć. Pozostawia za sobą pogrążoną w żałobie kochankę Minę Crawley (Anne Heche) i nastoletniego syna Kevina (Lucas Hedges), z którym nie udało mu się nawiązać bliskiego kontaktu. W drodze na prywatne pole golfowe Arthur poznaje intrygującą Mike (Emily Blunt), która także ucieka od przeszłości używając tożsamości kogoś innego. Wspólnie włamują się do pustych domów i podszywają pod nieobecnych właścicieli. Przebywają namiętny romans i uczą się sobie ufać. Z czasem jednak staje się jasne, że tęsknią za dawnym życiem. Studium psychologiczne w reżyserii debiutanta, Dantego Arioli. W głównych rola dwoje wybitnych, brytyjskich aktorów - Emily Blunt i Colin Firth.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)