Dlaczego ja? (448)

Dlaczego ja? (448)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Marcin znajduje pracę, która wiąże się z częstymi wyjazdami. Pewnego dnia mężczyzna ulega wypadkowi i musi spędzić z bliskimi sześć tygodni. Zauważa, że jego rodzina bardzo się zmieniła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 11 maja
za 9 dni
14:45 Polsat (z napisami)

Opis

Tytułowe pytanie, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. O takich ludziach opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Bezrobotny od dłuższego czasu Marcin znajduje zatrudnienie. Mąż Doroty i ojciec dwojga nastolatków: Aleksandra i Patrycji, zostaje przedstawicielem handlowym. Jego praca wiąże się z częstymi wyjazdami. Mężczyzna bywa w domu niemal wyłącznie w weekendy. Pewnego dnia ulega wypadkowi i musi spędzić z bliskimi sześć tygodni. Zauważa, że jego rodzina zmieniła się i zaczęła go unikać. Córka opuściła się w nauce, a syn pije. Marcin podejrzewa też, że Dorota ma romans z jego bratem Tomaszem. Gdy zirytowany, pyta żonę, dlaczego zaniedbuje rodzinę, ta ucieka. Marcin rusza na jej poszukiwanie, a przy okazji odkrywa prawdę o bliskich.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także