Barwy szczęścia (1740)

Barwy szczęścia

odc. 1740

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Artur wyznacza nagrodę za informacje na temat miejscu pobytu Marty. Wkrótce porywacz zostaje aresztowany. Angela pragnie mieć dziecko. Hubert i Klara martwią się o Wojtka, z którym nie ma kontaktu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 19 listopada
dziś
7:50 TVP 2 (powtórka)

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Artur wyznacza nagrodę za jakiekolwiek informacje na temat miejscu pobytu Marty. Wkrótce następuje przełom w sprawie jej zaginięcia: porywacz Krzepiński zostaje aresztowany. Angela myśli tylko o Robercie. Nie ma czasu dla przyjaciół, jest gotowa zrezygnować z wymarzonej podróży dookoła świata, która bez ukochanego nie ma dla niej sensu. Dziewczyna nawet pragnie mieć z Milewiczem dziecko. Iwona nadal zastanawia się nad zmianą zawodu. Hubert i Klara starają się ją przekonać, że jest stworzona do swojej pracy. Rodzeństwo martwi się też o przebywającego w Norwegii Wojtka, z którym od jakiegoś czasu nie ma żadnego kontaktu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także