Barwy szczęścia (1705)

Barwy szczęścia

odc. 1705

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się na dworcu. Konduktor potwierdza, że obydwie były w pociągu. Tymczasem stan Władka wymaga interwencji lekarskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 listopada
pojutrze
12:50 TVP Polonia
środa, 22 listopada
pojutrze
18:55 TVP Polonia
czwartek, 23 listopada
za 3 dni
3:40 TVP Polonia
sobota, 25 listopada
za 5 dni
7:00 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policję. Tymczasem stan Władka wymaga interwencji lekarskiej. Wszyscy w napięciu czekają, aż Cieślak wybudzi się z narkozy. Natomiast Amelia i Tomasz obawiają się, że zostali wplątani w aferę kryminalną i próbują pozbyć się kłopotliwego bagażu Gawrona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także