Barwy szczęścia (1703)

Barwy szczęścia

odc. 1703

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Kasia planuje sprzedaż Fitness Klubu. Stefan próbuje pogodzić córkę i Łukasza. Wkrótce dochodzi między nimi do konfrontacji. Tymczasem Julita znowu spotyka się z księdzem Tadeuszem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 21 listopada
dziś
3:40 TVP Polonia
sobota, 25 listopada
za 4 dni
6:10 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kasia poważnie podchodzi do zmian w swoim życiu - planuje sprzedaż Fitness Klubu. Stefan próbuje pogodzić córkę i Łukasza. Wkrótce dochodzi między nimi do ostrej konfrontacji. Tymczasem Julita znowu spotyka się z księdzem Tadeuszem - rozmowy z duchownym pomagają jej zrozumieć swoje błędy i podjąć decyzję o przemianie. Jednak Walerii nie podobają się kontakty dziewczyny z proboszczem. Natomiast Gawron prosi Wiśniewskich o sąsiedzką przysługę - zostawia u nich na przechowanie ogromną walizkę. Wkrótce w budynku zjawia się policja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także