Absentia (8)

Absentia (8)

(Absentia: Brave Boy)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Amber Aga
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Alice i Flynn zostają uprowadzeni przez nieznanego sprawcę. Nick twierdzi, że porywaczem może być zbiegła Emily. Tymczasem Jack opuszcza areszt. Okazuje się, że kaucję za niego wpłacił dziennikarz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 listopada
pojutrze
23:55 AXN

Opis

Agentka FBI Emily Byrne (Stana Katic) po 6-letniej nieobecności wraca do rodzinnego Bostonu. Nie pamięta co się z nią działo przez ten czas. Okazuje się jednak, że jej bliscy na nowo ułożyli sobie życie, a ona sama została wplątana w szereg tajemniczych morderstw. Emily musi rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia oraz stawić czoła nieznanej rzeczywistości. W główną bohaterkę wcieliła się Stana Katic, gwiazda serialu "Castle". W obsadzie aktorskiej widzowie zobaczą także, m.in. Patricka Heusingera, który zagrał męża Emily, Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brake'a ("Gra o tron").

W tym odcinku

Alice i Flynn zostają uprowadzeni przez nieznanego sprawcę. Nick uparcie twierdzi, że porywaczem może być zbiegła Emily. Tymczasem Jack opuszcza areszt. Okazuje się, że kaucję za niego wpłacił dziennikarz, który postanowił opisać całą sprawę. Emily próbuje wydobyć od Charlesa odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Wie jednak, że wciąż ściga ją były mąż.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także